Kärcheri poolt tavalisele perele esitatud väljakutse on jõudnud lõppvaatuseni. Kahes eelnevas väljakutses on jõudu proovinud mees ja naine kasutades vaheldumisi Kärcheri masinaid (aknapesumasinad ja erinevad põrandapesumasinad) ning tavalisi käsipesuvahendeid. Seni on alati jäänud peale Kärcher. Milliseks kujuneb aga võistlus, kui ühel osapoolel on kasutada üks, teisel aga suisa kolm erinevat abilist?

Lahingusse astuv Kärcher FC 7 on kodustesse tingimustesse põrandapesumasinate lipulaev. Masin on võimeline eemaldama ühe liigutusega põrandalt kuiva ning märja mustuse, säästes nõnda aega tolmuimeja eraldi kasutamise arvelt. FC 7 on varustatud nelja rullikuga, mis tagab ühtlase ja kiire puhastuse mitte ainult põranda keskelt vaid ka nurkadest ja seina äärtest. Eriti tõrksa mustuse eemaldamiseks on FC 7 varustatud turbofunktsiooniga, mida lihtne juhtida käepidmelt.

Samuti on Kärcher FC 7 põrandapesumasin ka juhtmevaba ning akukestus võimaldab masinal töötada umbes 45 minutit, millest piisab ca 135m2 põranda puhastamiseks.

Kuid nüüd kõige olulisema juurde? Milliseks kujuneb lõppskoor? Kas Kärcher 3 ja muud puhastusvahendid 0 või...?

Kärcher FC 7 kohta saad pikemalt lugeda SIIT

Allikas: Sisuturundus