Teen trenni ja pekk kaob särisedes kõhult. Söön normaalselt ja kokkan ise. Koos sõpradega ka. Murran koos vingete meestega müüte. Tegemist on päris esimese meie enda tehtud kodukootud kokkamisvideoga. Olge leebed.

Videotesse kutsun lahedaid sõpru ja koos näitame, kuidas saab ilma suhkruta teha maitsvat kooki ja kuidas valmistada võikusid nii, et need oleksid vitamiidest pakatavad täisväärtuslikud toidud. Räägime meestega tarka inspireerivat juttu ja teeme törts naljagi. Boonusena annab igas videos minu toitumisnõustaja Elis nõu, miks mingi asi meile vajalik on ja mida on millegagi hea kokku miksida, et saaks ikka toidust maksimumi.

Esimesse episoodi kutsusin Eesti esiviikingist kirjanikuhärra Jesper Parve. Ühtlasi kannab ta ka mu naabrimehe tiitlit, mis sest, et elame üksteisest pooleteise kilomeetri kaugusel, meeldib meil ikka üksteist naabrimeesteks kutsuda. Jesper on mind oma arengu ja tegemistega viimastel aastatel väga võimsalt inspireerinud. Tema on ka üks peamiseid põhjuseid, miks ma blogima hakkasin ja täna olen valinud endale südamelähedase üsnagi hipiliku elustiili. Jesper oskab läbi oma edukate tegemiste, sorava jutu ja kirjasõna inimestesse süstida julgust. Oma viimati ilmunud Mees 3 raamatus räägib ta otse ja ausalt sellest, et eesmärkideni jõudmine ei ole mingi mee lakkumine, kuid kui leiad oma ELU KUTSE ja hakkad selle nimel tööd tegema, tunned, et elad päriselt. Soovitan lugeda, saab korraliku inspiratsioonilitaka.

VIDEO | Salat on jäneste toit, seda mehed ei söö

Lisaks kirjutamisele, raadiosaate Suhtes juhtimisele ja inimeste inspireerimisele on Jesper suur tänavatoidukultuuri austaja. Tal on lausa Jes võileivastuudio. Kes pole Jesperi imeliselt maitsvaid võikused veel proovida saanud, soovitan kindlasti see plaani võtta. Sa võid imestada, kuidas pealtnäha nii lihtne asi nagu võileib võib olla nii rikkalike maitsetega. Rääkisime Jesperiga saates veel kodustest kokkamisrituaalidest, punnitasime muskleid ja olime niisama muhedad. Elis tutvustas meile selliseid tegelasi nagu küllastunud rasvad ja idandid. Eks tuli sealt tarkuse teri veelgi. Mis ma siin ikka pikalt seletan, vaata parem ise!

Mõnusat vaatamist!

Allikas: Pere ja Kodu