Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.
See kaunis taksiisand ootab kodu Tallinna kodutute loomade varjupaigas. Lucifer on umbkaudu 5aastane noormees, kes sattus Tallinna varjupaika juba suvel. Juulikuust peale on see kaunis, tõelise taksi välimusega seltsiline endale päriskodu otsinud.

Olenemata sellest, et pabereid sellel džentelmenil ei ole, on Lucifer kõike, mida üks puhtavereline taks olema peab. Ta on aktiivne, elurõõmus, uudishimulik ja isepäine.

Lucifer otsib endale kaaslast, kes oskab käituda ja õpetada ka veidi isepäisemat ja kangekaelset looma. Kindlasti jagab Lucifer oma tulevasele omanikule vastu ka palju õpetussõnu ning positiivset energiat. Ta on heaks väljakutseks juba varasemate kogemustega koerainimesele.

Kuigi sellel rõõmupallil on lühikesed jalad ja välja venitatud keha, vajab ta pikki jalutuskäike, koolitust ning ajutööd. Tema vaimsele arengule aitavad kaasa erinevad mõtlemismängud, trikid ja muu uus ja huvitav.

Lucifer on kastreeritud, kiibistatud ja saanud kõik vajalikud vaktsiinid.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui leiad, et sinul on võimalik Luciferi aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad SIIT!

Allikas: Delfi TV