Eesti kaotas kordusmängus avaveerandi 15:18, poolajavileks oli seis viigis 34:34, kuid kolmanda perioodi lõpuks pääsesid kohtumist domineerinud soomlased 12 punktiga juhtima (59:47). Viimasel veerandil jõudis Eesti mitu korda kuue punkti kaugusele, ent soomlased ei andnud enam mängu käest.

Korvi all võimutsenud Soome koondise parim oli Elias Valtonen 14 punkti, 4 lauapalli ja 3 kulbiga. Alexander Madsen tõi 12 silma ja kuus lauda. Meie resultatiivsemad olid Kerr Kriisa 14 ja kolm kaugviset tabanud Kregor Hermet 13 silmaga. Sander Raieste viskas 11 punkti ja hankis üheksa lauapalli.

Eestlaste kaugvisete tabavus oli 26% (8/30), soomlastel isegi kehvem ehk vaid 19% (4/21). Pallikaotusi tegi Eesti koondis seitsme võrra enam (18:11), resultatiivsed söödud olid meeskondlikumalt mänginud Soome kasuks 20:12.

Eesti koondis mängis ilma Siim-Sander Veneta, kes tegi eile avaveerandil liiga hüppeliigesele. Täna jäädi esimese neljandiku lõpus ilma Martin Dorbekust, kes vigastas selga. Lõpuminutil hankis trauma ka Kriisa, kes venitas kubemelihast.

Eesti koosseis Soomes: Kerr Kriisa, Siim-Markus Post, Rait-Riivo Laane, Martin Dorbek, Robert Valge, Mikk Jurkatamm, Saimon Sutt, Sander Raieste, Henri Drell, Mihkel Kirves, Siim-Sander Vene (kapten), Kregor Hermet ja Rauno Nurger.