Avaveerand kuulus külalistele Rakverest numbritega 21:14. Poolajaks suutis Tarvas edu hoida ning vaheajale mindi külaliste 41:36 juhtimisel.

Suurepäraste kolmanda veerandi tegi aga TalTech, kui visati 27 punkti Rakvere 15 vastu. Viimast vaatust alustas Tarvas omakorda 10:0 spurdiga ning pääses ette 66:63. Seejärel möödus kohtumine punkt-punkti heitluses ning lõpuks sai magusa 79:78 võidu kirja TalTech. Otsustava kahese viskas 24 sekundit enne normaala lõppu Sten Olmre.

Võitjate sangariks kerkinud Olmre tõi üleplatsimehena 24 punkti, 7 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Leemet Böckler panustas võitu 17 silmaga. Rakvere poolelt viskas Thomas Theddus Hamilton Iv 17 punkti ning kogus veel 10 lauapalli. Kristo Saage lisas 17 punkti. 37 minutit väljakul veetnud Rain Veidemani arvele jäi 6 silma, 5 lauapalli ja 4 tulemuslikku söötu.

Mõlemal meeskonnal on nüüdseks kirjas 3 võitu ja 3 kaotust.

Kohtumine täispikkuses:

ENNE MÄNGU:

TALTECH kaotas hooaja esimeses mängus Valmierale 100:103 ning seejärel Jurmalale 57:93. Siis võideti Pärnu Sadamat 94:83, kaotati Raplale 69:86 ning viimati saadi BK Liepajast jagu 85:78. Joonas Järveläinen on visanud keskmiselt 18,4 punkti ja võtnud 5 lauapalli. Norman Käbin on jaganud 5,6 korvisöötu.

Rakvere senine hooaeg on kulgenud võit-kaotus rütmis. BK Liepaja alistati 81:65, aga Pärnu Sadamale kaotati 61:74. Seejärel teeniti Tallinna Kalev/TLÜ üle 80:76 võit, aga kaheksa päeva hiljem kaotati Riia VEF-ile 69:80. Viimati oldi Valmierast üle 95:89. Rain Veideman on visanud meeskonna resultatiivseimana keskmiselt 21,6 punkti ja andnud 3,4 korvisöötu. Thomas Theddus Hamilton IV on võtnud 6,2 lauapalli.

Tarvas (3-2) on hetkel kuuendal kohal, TalTech (2-3) on üheksas.