Kanepi alustas mängu võimsa kindlusega: esimese seti võitmiseks kulutas ta vaid 25 minutit ning mängis seal Babosi üle 6:1.

Ka teine sett tuli algul mängleva kergusega, kuid 5:1 eduseisul ei kasutanud Kanepi matšpalli ära ning lubas ungarlannal veel kaks geimi võita, enne kui mängu kokkuvõttes neljanda matšpalliga ära otsustas. Lõppseis seega 6:1, 6:3, kokku kestis kohtumine ühe tunni ja 15 minutit.

Teises ringis läheb Kanepi vastamisi maailma üheksanda reketi Kiki Bertensiga, kel on turniiril teine asetus.

Kohtumine täispikkuses:

Enne mängu:

Kanepi alistas üleeile ühe miljoni USA dollari suuruse auhinnafondiga turniiri kvalifikatsiooni otsustavas ringis 6:2, 6:3 tšehhitari Tereza Martincova (WTA 128.).

Põhitabeli avamängus kohtub Kanepi ungarlanna Timea Babosega (WTA 98.), keda ta on varasemalt kahel korral võitnud.

Kohtumine algab Eesti aja järgi teisipäeval kell 11.00.