Kontaveit kaotas esimese seti 4:6, aga teises setis oli eestlanna juba selgelt 6:2 parem.

Kolmandas setis jäi Kontaveit 2:5 kaotusseisu, aga võitis siis kolm geimi järjest. Aleksandrova suutis seejärel Kontaveiti servigeimi murda ja 6:5 ette minna. Eestlanna vastas samaga ja ees ootas kiire lõppmäng.

Kiires lõppmängus jäi Kontaveit taas raskesse seisu, ta oli taga 1:3 ja 4:6. Mõlemad matšpallid suutis ta päästa ja noppis hoopis ise magusa võidu. Kiire lõppmängu võitis Kontaveit 8:6. Kohtumine kestis kaks tundi ja 15 minutit.

Teises ringis läheb Kontaveit vastamisi kas poolatari Magda Linette (WTA 40.) või hispaanlanna Sara Sorribes Tormoga (WTA 73.). Kolmandas ringis võib Eesti esireket kohtuda kolmandana paigutatud valgevenelanna Arina Sabalenkaga (WTA 12.)

Kontaveit sai 530 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiriks kaheksanda asetuse.