79-aastane Henn Pärn on Tallinna Spordiveteranide Koondise esimees. Aastaid Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuhina ja seejärel riikliku lepitajana töötanud mees pole kunagi olnud tippsportlane, küll aga järjekindel harrastussportlane, kes alustab kõiki päevi tunnise venitusharjutuste tsükliga.

Spordihommiku raames käisime külas Henn Pärnal, kes on hoolimata kõrgest east suurepärases vormis. Videos näitab Henn ette harjutusi, millega võiksid eakamad inimesed igal hommikul alustada. Hennu sõnul on kõrges eas äärmiselt oluline säilitada liikuvus ja seeläbi ka vabadus.

Vaata lähemalt videost!

#SPORDIHOMMIK on kampaania, mis kutsub igal aastal novembrikuus Tallinna elanikke aktiivselt liikuma.
Spordihommiku eesmärgiks on inimestele meelde tuletada, et mõõdukas liikumine on aastaringselt tähtis ning ka pimedal ja külmal ajal leiab selleks erinevaid võimalusi. Kutsume kõiki üles hommikuse kehalise aktiivsuse tervistavat mõju teadvustama ja spordihommikut tähistama!

Registreeri oma hommikune aktiivsus spordihommik.tallinn.ee ja osaled auhinnaloosis, kus tublide liikujate vahel läheb loosi 5 Garmini aktiivsuskella VENU SQ Music , arvukalt kuupääsmeid Tallinna spordikeskustesse ja 5 Delfi Kogupaketti, mis tagab lugemisõiguse kogu sisule 6 kuuks.

Projekt valmib koostöös Delfi ja Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga.

Allikas: Delfi Sport