Ründaja Rimo Hunt rõhutas, et Nõmme Kalju ei tohi end tiitliheitluses veel liiga mugavalt tunda, kuigi vahe jälitajatega näib üpris turvaline.

"Tõesti hea võitluslik viik rahvale vaadata. Üllatuslikult olid täna standardolukorrad hoopis Flora leib, aga me suutsime mängulistest olukordadest oma väravad ära lüüa," rääkis Hunt, kelle auks jäi Kalju - Flora Premium liiga derbimängus 35. minutil lõppskoori 2:2 vormistamine.

Esimese viigivärava lõi Kalju 32. minutil. 34. minutil lasti Floral veel 2:1 juhtima minna. "Kõik sattusid hoogu ja hakkasid paugutama. Kaitsjad olid oma meeskonna väravast veel joovastuses ja magasid oma hetked maha," kommenteeris Hunt pöörast nelja minutit.

Tiitlivõitjana ei tasu Hundi sõnul Kaljul ennast veel tunda. Neli vooru enne lõppu juhivad nad Levadia ees kuue ja Flora ees seitsme punktiga, kuid Floral on veel üks kohtumine Pärnuga pidamata. "Kindlasti ei ole veel tehtud. Ma olen rohkem numbrite inimene. Räägime siis, kui konkurentidel on teoreetiline võimalus kadunud. Seni tuleb täie keskendumisega jalg terav hoida," sõnas Hunt.

Allikas: Delfi TV