Eesti jalgpallikoondise eest Kreeka vastu kõik 90 minutit paremal äärel kaasa teinud Pavel Marini sõnul andsid sinisärgid endast absoluutselt kõik, kuid punktideks sellest sedapuhku ei piisanud.

"Ma ei saa öelda, et parem meeskond ei võitnud - parem meeskond on see, kes lööb väravaid. Meil kahjuks täna jäi löömata, kuigi mängu poolest ma arvan, et publik ja kõik nägid, et meeskond jättis kõik väljakule, kogu oma hinge. Lihtsalt jäi realiseerimisest puudu," rääkis Marin.

FC Levadia palluri jaoks oli tegu karjääri esimese koondise valikmänguga. "Tunne oli väga hea, publik oli fantastiline. Oli paar võimalust, oleks pidanud paremini lööma. Tööd on palju, aga siit on hea edasi minna."

Marini sõnul võis kiire avavärav Eesti mängule paradoksaalsel kombel isegi hästi mõjuda. "Kindlasti oli see ebameeldiv, aga ma arvan, et saime sellest indu juurde, et peame suruma ja näitama publikule, et meil on hing sees, et me võitleme lõpuni ja me ei anna siin A. Le Coq Arenal kreeklastele nii kergelt midagi."

Allikas: Delfi TV