E-spordi ja elustiili festival HyperTown TLL toimub 23. ja 24. novembril Tallinnas Saku Suurhallis. Sealsamas on sel nädalavahetusel võimalik kaasa elada ka mängu „Guns of Boom“ 4. hooaja finaalile, millel on rekordiline auhinnafond – 200 000 dollarit.

Kahepäevasel üritusel ootavad külastajaid viimase generatsiooni arvutid, robotid, virtuaalreaalsuse mängud, mängusimulaatorid jm huvitav. Lisaks tehnoloogiamessile toimuvad Saku Suurhallis Balti e-spordi liiga 4. hooaja finaalid mängus „Guns of Boom 2“, kus omavahel võistlevad kuus parimat tiimi. Külastajatel on samuti võimalus saada osa seninägematutest cosplay-etendustest.

Festivali ajal toimuvad Balti e-spordi liiga (BESL Pro) 4. hooaja finaalid mängudes „Counter-Strike: Global Offensive“ (CS:GO) ja „Rocket League“ (RL), kus mängijad võistlevad 15 000 € suuruse auhinnafondi peale. Maailmakuulsa mobiilimängu „Guns of Boom“ teine hooaeg lõppeb samuti Tallinnas HyperTowni festivalil. Kõikjalt maailmast (Brasiilia, USA, India, Euroopa) pärit osalejad võistlevad omavahel 170 000 USA dollari suuruse peaauhinna nimel – tegemist on seni kõige suurema auhinnafondiga Baltimaades! Tallinnasse tulevad ka maailmakuulsad e-spordi kommentaatorid.

Delfi TV teeb üritusest otselülitusi, laupäevane ülekanne algab kell 18.30.

Samas kohas toimub ka tehnoloogiamess, kus on kohal parimad Eesti tehnoloogiavaldkonna ettevõtted ja rahvusvaheliselt tundud brändid, kes tutvustavad oma uusimaid tooteid. Üritusel esitletakse uusimaid arvutimänge ja tehnoloogiat robotitest virtuaalreaalsuseni, mida saavad külastajad ka ise proovida ning teiste külastajatega võistelda. Teiste seas on kohal Sony, MABRIK, ZA/US, Red Bull, Gamestar, Nõmme Kalju, TalTech, AHHAA jpt.

Allikas: Delfi TV