Kas ja mida võiks Uuskasutuskeskusest jõuluvana kingikotti poetada? Mis hinnaga? Pere ja Kodu käis uurimas ja lubab - avatud meele ja fantaasia abil saab sealt kingiabi kindlasti, säästes planeeti ja raha!

1. detsembril Liivalaia tänaval avatud Uuskastuskeskuse lastepood pakub ohtralt lelusid, riideid, jalatseid ja muudki lastekaupa raamatutest koolikottideni! Tegime värskelt avatud lastepoes tiiru avatud pilgul, mõeldes lähenevatele jõuludele - kas ja mis leidub seal sellist, mida kingikotti ka panna võiks? Ja mis hinnaga?

Uuskastutuskeskuse tegevjuht Diana Paakspuu selgitab ka videos, et kui 10 aastat tagasi külastasid Uuskasutuskeskust inimesed, kel oli vajadus asju soodsalt leida, siis tänaseks on palju neid, kes jätkusuutlikkusele ka mõtlevad. Häbi taaskasutatud asjade soetamise ees on õnneks möödunud või aina enam möödumas ja pigem on sellest saamas auasi.

Vaata videost lähemalt!

Kolm soovitust Uuskasutuskeskusest kinkide leidmiseks:

* Ära mine konkreetse plaaniga, vaid avatud meelega! Uusima mudeli Lego sa sealt ilmselt ei leia.
* Võta kaasa fantaasia - ka riieteta Barbie-nukk võib olla suurepärane kink väiksele preilile, kui selle kenasti ära pakid ja kas või teisest kauplusest talle riidekomplekti ka hangid kui Uuskasutusest seda ei leia! Ka mõmmikud saavad hoobilt pidulikumaks lihtsa lipsulisamise või kauni pakendi abil. Ole loov ja varu veidi enam aega lihtsalt.
*Kui mängu või puslekarbil on "ok"- sildil, on see kontrollitud ning kõik tükid olemas

Allikas: Delfi TV