Seoses maailmakuulsa filmirežissööri Christopher Nolani uue filmi võtetega on õhus variant, et Laagna tee on terve juuli suletud. Vene Delfi uuris lasnamäelastelt, mis nad sellest arvavad.

Mitmed küsitletud polnud sellest kuulnudki. Kes teadsid, arvasid, et ummikuid võib tekkida küll. "See on magistraal, mida kasutab suurem osa elanikest," märkis üks noormees.

Üks vanem meees sõnas, et tema elab Pae tänaval ja seal tulevad kindlasti ummikud. On neidki, kes arvavad, et seetõttu on raske oma töökohale jõuda.

Sellesse, et kuulus lavastaja tuleb Eestisse, suhtutakse üldiselt hästi. "Kasutatakse ka kohalikke elanikke. Kuulsin, et massistseenidesse on kaasatud ligi 1000 inimest, see on positiivne," märkis üks noormees.

Üks naine arvas siiski, et lavastaja lavastajaks, aga tee sulgemine on halb. "See on peamine liiklusmagistraal, mis ühendab kesklinnaga. Arvestades ka Russalka ja Pirita piirkondade rekonstrueerimist, siis ma ei tea, kuidas inimesed hakkavad sõitma kodust tööle ja töölt koju. Inimeste jaoks see ei ole hea."

Allikas: Delfi TV