Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Kaspar on suur ja võimas viieaastane isane kass, kes armastab inimese hellust ja pai. Ta on sõbralik, sotsiaalne ja üsna häälekas kass, kellele meeldib aruteludes sõna võtta. Enesekindlusest tal puudu ei tule, sest Kasparil on iga asja kohta oma seisukoht.

Ta ei ole eriline sülekass, kuid inimese hoolt ja lähedust see vurruline siiski vajab. Kaspari võimas ja siidiselt pehme kasukas on pealt musta värvi ja aluskarval on helehall varjund.

Varjupaika saabus Kaspar 2016. aasta oktoobris Võru vallast. Ta saab hästi läbi ka teiste varjupaiga kassidega. Kasparile sobib maaelu, sest ta armastab väga õues käia, kuid samas ei ütle ta ära ka sombuse ilmaga radiaatori või kamina ees mõnulemisest.

Kaspar on kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui leiad, et sinul on võimalik Kasparit aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Võru varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT!
Allikas: Delfi TV