Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Rahulik toakoer Pontu sooviks olla seltsiliseks ja sõbraks eakamale inimesele.

Pontu on keskmist kasvu toakoer, kes on sõbraliku ja mängulise iseloomuga. Varjupaika sattus Pontu selle tõttu, et tema eakas omanik oli sunnitud tervise tõttu linna kolima. Maapoiss Pontu on kasvanud peamiselt toakoerana, sõbra ja seltsilisena.

Iseloomult on Pontu väga kannatlik ja sõbralik. Ta oskab viisakalt rihma otsas jalutada ja on õpetatud ning sotsialiseeritud koer. Kindlasti sobiks ta heaks seltsiliseks eakamale ja rahumeelsele inimesele.

Pontu peab toas puhtust ja käitub hästi, tervis on vanapoisil heas korras ja karv läigib. Lühikese karva tõttu sobib Pontu talvetingimustes pigem toakoeraks. Pontu on 13aastane koduhoidev koer, kes otsib päriskodu, kus väärikalt oma vanaduspõlve veeta.

Pontu on vaktsineeritud ja kiibistatud.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui leiad, et sinul on võimalik Pontut aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Valga varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT!

Allikas: Delfi TV