Liisa Aavik on jäätmeteta elustiili ehk minimaalse prügi tekitamise suunas püüelnud pisut enam kui aasta aega. Tänu jäätmeteta elustiilile peab Liisa ennast täna õnnelikumaks inimeseks: ta on säästnud palju raha, toitub tervislikumalt ja mis kõige olulisem - ta tekitab vähem prügi. Liisa on kirjutanud enda kogemusest hulgaliselt artikleid ja avanud hiljuti ka samateemalise blogi “Suletud ring” (www.suletudring.ee).

6. oktoobril toimub SEB Innovatsioonikeskuses ettevõtlikele noortele suunatud Youth Empowered õppesarja avaüritus “Meil ei ole planeeti B”. Liisa jagab oma kogemusi jäätmevaba elustiili poole püüdlemisest, aga ka mitmeid nõuandeid ja nippe, kuidas jäätmete vähendamisest saaks igaüks teha endale tulusa sissetulekuallika. Junior Achievment Eesti vilistlasena omab Liisa eduka õpilasfirma loomise kogemust, mistõttu täidab ka mentori rolli noorte juhendamisel päeva teises pooles toimuvates grupitöödes.

Youth Empowered Eesti on õppesari, mis on mõeldud ettevõtlikele ja õpilasfirma loomisest huvitatud 16-29-aastastele noortele, toetades Eestis Junior Achievementi õpilasfirmade programmi. Projekti eesmärgiks on anda noortele praktilisi elulisi ja ärilisi oskusi võimalikult edukaks sisenemiseks tööturule kas töötaja või tööandjana.

Üritusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ja seetõttu tuleb üritusele eelnevalt registreerida.

Vaata lisainfot Facebookist.
Registreeri siin.

#YouthEmpoweredEesti

Allikas: Sisuturundus