Prints Charles on sattunud kodumaal meedia pahameeletormi kätte, sest sõitis maha pea 200 kilomeetrit, et külastada esimese kroonitud peana oma isa prints Philipit Londonis asuvas haiglas, kuhu viimane teisipäeval viidi. Mõne väljaande andmetel on ka prints Harry valmis iga hetk Inglismaale oma pere juurde sõitma.

Ajakirja Hello! andmetel oli Charles ise tungivalt soovinud oma isa näha, sest selgus, et arvatavasti peab Philip arstide hoole alla jääma terveks alanud nädalaks. Siiani ei ole avalikustatud, mis vaevused printsil esineda võivad. Buckinghami palee väitel viidi Philip haiglasse vaid ettevaatusabinõuna.

Inimestel on tekkinud külastuse pärast pahameel, kuna tavakodanikele on juba mitu kuud korrutatud, et nad püsiksid kodus ja ei liiguks ringi. Charles pidi haiglasse minekuks sõitma maha üle 160 kilomeetri.

VIDEO | Kas see on märk halvimast? Prints Charles tõttas haiglasse Philipit vaatama, Harry on valmis koheselt Inglismaale lendama
Foto: Scanpix

Samuti võivad tavakodanikud pandeemia ajal lähedaste külastamisest raviasutustes vaid unistada. Kuid väljaande news.co.au andmetel on kuningannal ja teistel tähtsatel inimestel luba minna haiglasse vaid erakordsetel juhtudel.

Allikas: Kroonika