Kroonika pakkus inimestele eile magusaskandaali sattunud Narva kohvikust soetatud vanilje-kreemikringlit, et uurida, kas tegu on tõesti millegi nii heaga, et dieedi ja tervisliku toitumise kõrvalt patustama paneb?

Erik Orgut süüdistati eile saates "Kuuuurija" patutoitude söömises - limonaadid, burgerid ja ka kringlid-koogid ei olevat mehele võõrad - ometi on just tema see, kes teisi justkui tervislikult toituma suunab.

Orgu tõdes saates, et saatis tõepoolest paar aastat tagasi oma toonase kallima Narva kohvikusse kringlit ostma, sest ise seda teha ei julenud. Varem, oli ta Narva kohviku vaniljekreemikringlit saanud ühel üritusel, ent see, mille neiu palve peale talle tõi, polnud olnud õigegi ja jäi sootuks söömata.

Vabalt võib nii olla, et õiget letimüügist soetada ei saagi, sest suurtele sündmustele tehakse Narva kohvikus eeltellimisel 21 sorti kringlit (neist kolm vaniljekreemiga), letimüügis on saadaval vaid üksikud menukamad palad, ka üks vaniljekreemiga.

Kroonika soetas letist selle kringli ja uuris kolleegidelt Delfi toimetuses, kas seal majas pakutavad kringlid on tõesti nii head, et paneks neid dieedi ja toitumiskava kõrvalt sellega patustama?

Vaata videost!

Allikas: Kroonika