19. augustil Kiivitaja talus toimuva suurejoonelise suvefestivali peaesinejaks on seriaalist "Vaprad ja ilusad" Ridge Forresterina tuntud legendaarne Ronn Moss, kes külastab Eestit juba mitmendat korda. Kroonikaga kohtumiselt viis ta kaasa ohtralt siinsete disainerite vääriskraami alates käevõrudest lõpetades näohooldustoodetega.

Veidi enam kui aasta tagasi Alexela kontserdimajas tehtud etteastet meenutas Moss äärmiselt soojade sõnadega, kuid nentis samas, et kui toona oli tegu duo-etteastega, siis nüüd on plaanis suure bändiga kanda ette palju erinevaid palasid ning repertuaari on lisandunud ka päris uusi lugusid. "Ootan seda suure põnevusega. Minu belglastest ja hollandlastest koosneva bändi on nimeks The Bad. Mu naine andis neile selle nime, poolnaljaga. Nimetas neid The Bad and The Beautiful (Pahad ja ilusad toim.) See jäi külge," muigas Moss.

Küsimuse peale, mis on 67-aastase mehe imeliselt hea välimuse saladus, nentis Ronn, et tegelikult pole mingit saladust. "Mõtle häid mõtteid. Palju seisab muidugi vaimu taga, aga peamiselt peaks tänama vist ikka geene. Ja roosat veini!"

Vaata videot ja fotosid!


Allikas: Delfi TV