Sel sügisel oma raamatu avaldanud Dagmar Oja ja Kaire Vilgats räägivad seal pikalt sellest, miks nad oma nime ja näoga Eurovisionile minna ei tahaks. Möödunud nädalal avaldati aga Eesti Laulu poolfinalistid, kuhu hulka pääsesid ka Dagmar ja Kaire duona.

Nimelt on nende raamatus osa, kus räägitakse sellest, kas Eurovisionil esinemine on neile tekitanud taustalauljatena ärevust. Mõlemad naised räägivad seal, kuidas solisti või esilauljana suurel võistlusel osaleda ei sooviks.

"Kui ma noor artist oleksin, võiks ka minu unistus olla solistina Eurovisioonil esineda, aga nüüd, kui olen juba täie mõistusega (naerab), siis tean, et meie tahame bäkki minna laulma. See on hea ja ohutu. Solistina minek oleks enda elusalt leekidesse viskamine. Samas on see suur võimalus, kui oled noor ja tahad," on Kaire öelnud.

"Kui ma peaks Eurovisioonil soolot laulma, siis tekiks mul vist küll ärevushäired ja lavale ma ei jõuakski. Siis tekiks ilmselt tunne, et ei pea viisi ka enam," on Dagmar raamatusse kirjutanud.

Miks Kaire ja Dagmar ikkagi otsustasid oma sõnu süüa? Kas nad hakkavad bäkki laulma ka enda konkurentidele? Vaata videost!

Allikas: Delfi TV