Laulupeol juhtus täna peale kümmet intsident, kus turvatöötajad pidid peolt ära vedama ühe agressiivseks muutunud naise.

Naine osutas aga kõva vastupanu, mistõttu pidid turvatöötajad rakendama jõudu. Kesklinna politseijaoskonna patrulltalituse juht Taavi Kirss ütles, et naine oli viibinud alal, kuhu kõrvalised inimesed lubatud ei ole.

"Täna kella 22.10 märkasid turvatöötajad laulukaare ees dirigendi puldi ja kõlarite vahelisel alal naist, kus kõrvalised inimesed viibida ei tohiks. Turvatöötajad läksid naise juurde, kuid naine oli agressiivne ega allunud turvatöötaja korduvatele palvetele alalt lahkuda. Naine muutus füüsiliselt agressiivseks ning tegi ühele turvatöötajatest kergemalt viga. Seepeale viidi naine jõuga alalt minema ja anti üle politseinikele, kes andsid ta omakorda üle meedikutele. Naine viidi tema ebaadekvaatse seisundi kontrollimiseks haiglasse," ütles Kirss

Üks turvatöötaja sai intsidendis ka vigastada. G4Si töötajate korraldusi täitmast keeldunud naine vaidles pikka aega, keeldudes laululava eest lahkumast, ja lõi seejärel naisturvatöötajat näkku.

Allikas: www.DELFI.ee