Mihkel Raud kohtub oma Ameerikas elava perega korra kuus 48 tundi. Ta lendab reedehommikuse lennuga Chicagosse, pühapäeva pärastlõunal hakkab sealt tagasi tulema ja maandub esmaspäeva pärastlõunal Tallinnas. Teeb seejärel koroonatesti ja kui see on negatiivne, läheb teisipäeval tööle. Mis elu see selline on? Kas tõesti õnnelik? Seda uurib Ingrid Veidenberg avameelses Kroonika veebisaates "Kuum Tool".

"Jah, mulle meeldib selline elustiil. See on antud hetkel ka vältimatu, ega mul rohkem variante pole," selgitab Raud saates. "Eestis on mu töö, pere elab Ameerikas ja nii see käib. Ma ei väida, et see jääb alatiseks nii, aga praegu küll."

Veidenberg uuris Raualt muu hulgas kaugsuhtega kaasnevate kulutuste kohta. "Räägin praegu äärmiselt jõuka inimesega, kes teenib nii palju, et suudab pidada ülal Ameerikas elavat peret – Liina teatavasti ei tööta, vaid on lastega kodune. Kes saab lennata kallite lennupiletitega USA-sse ja kes armastab ka ise head elu elada. Sinu sissetulek ei jää alla 10 000 euro kuus?"

"Jah, ei jää," tunnistas Raud.

Jutuks tuli ka seksuaalse leegi hoidmine ning laste kasvatamine teises kultuuriruumis. Vaata põnevaks pingpongiks kujunenud vestlust videost!

Allikas: Delfi TV