Kõik, kes on kunagi tutvumisäppe kasutanud, teavad karmi tõde: pilt loeb. Tihti piisab ainult sellest, et otsustada, kas inimesega edasi suhelda. "Klikk” uuribki, kas pildi järgi hinnates võib ilma jääda hingesugulasest. Tänane episood on aga eriline. Nimelt on kaks saatekülalist ammused tuttavad, kelle eluteed on vahepeal lahku läinud. Kas toona soiku jäänud suhe võib kaamerate ees pimekohtingu korras taas lõõmama lüüa?

Kroonika suhteeksperimendi „Klikk” viiendas ja viimase osas paneb end proovile Lii, kellega tutvusime juba teises episoodis, kus ta valituks ei osutunud. Särtsakas naine sellest ei heitunud ja otsib täna ise kaaslast kahe kandidaadi vahel: mänguline Toomas ja paheline Kennet.

Saate formaat näeb ette, et esmalt valib osaleja ühe kandidaadi välimuse põhjal ja seejärel tuvastab mõlemaga pimesi vesteldes, kas tal ka mõttemaailm sama inimesega klapib. "Päris" kohtingule saab minna vaid siis kui osalejal tekib pildi järgi valitud inimesega ka jutustades klikk. Sest nagu Tinderis: kui esmamulje ei kõneta, siis game over.

Kui välimuse järgi valiti teine kandidaat, aga jutustades siiski tekib klikk, siis annab Goldtime teise võimaluse ja noored saavad jagamiseks 100 euro väärtuses kinkekaardi. Üheskoos minnakse ehteid valima ja lähemalt tutvuma.

"Klikki" toetavad Nordauto ja OneTouch. Kohtingutele viivad Viimsi ja Meresuu spaad ning saatele lisab sära Goldtime.

Vaata videot!

Allikas: Kroonika