Avaseti võitis Barty numbritega 6:4, tehes seti ainsa murde viimases ehk kümnendas geimis. Teises setis sai näha koguni viit servimurret. Barty jäi küll alustuseks murdega taha, aga suutis kaotusseisust välja tulla ning lõpuks teise seti 6:3 võita.

Finaal kestis kokku üks tund ja 28 minutit. Serviässasid sai austraallanna kirja ühe, Svitolina kaks. Topeltvigu tegi Barty kolm, ukrainlanna ühe.

ENNE MÄNGU:

Barty (WTA 1.) alistas poolfinaalis tšehhitari Karolina Pliškova (WTA 2.) 4:6, 6:2, 6:3. Svitolina (WTA 8.) sai eile kolmandas setis loobumisvõidu Belinda Bencicilt (WTA 7.). Selleks hetkeks oli ukrainlanna juhtimas 5:7, 6:3, 4:1.

Finaal algab pühapäeval kell 13.30 ja seda näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel.