Satama läbis 18-augulise raja kolm ringi kokku 211(-5) löögiga. Teise koha saavutanud Lehtivuori lõpetas võistluse 213 (-3) löögiga.

Kolmandaks jäi rootslane Peter Gustafsson (216 lööki). Parim eestlane oli Sander Aadusaar, kes sai kuuenda koha 219 löögiga.

Enne tänast:

Eesti kõige kõrgetasemelisema golfiturniiri XXVI Niitvälja Karikas by Danske Bank tänasest võistlustpäevast teeb Delfi TV otseülekande, mis algab kell 12:00.

Proffidest juhib viie löögiga alla par`i soomlane Henri Satama. Tema kaasmaalased Mikko Lehtovuori (-2) ja Jouni Simanainen (0) on vastavalt teisel ja kolmandal kohal. Sander Aadusaar ja Egert Põldma (+4) jagavad viiendat kohta.

Amatööridest on liider rootslane Gustav Sjöberg (0), Eesti parimana on Joonas Juan Turba (+2) jagamas 3.-4. kohta.

Baltimaade vanim, arvult juba 26. golfivõistlus Niitvälja Karikas by Danske Bank auhinnafond on tänavu 10 000 eurot.