Ainult ühel õhtul, 20. augustil kohtuvad laulukaare all Eesti parimad pillimehed ning andekaimad lauljad, et tuua publikuni võimas ja kaasahaarav kontsertetendus "Eesti muld ja Eesti Ruja". Ruja liikmete Rein Rannapi ja Jaanus Nõgisto osalusel tulevad kontserdil esitamisele kõik Ruja rokiklassikasse kuuluvad suurimad hitid, mille sõnu teavad peast nii noored kui ka vanad.

Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter. Ühe osana kontserdist saab laval näha ka üliandekaid ja verinoori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Bandi põhikoosseisu kuuluvad lisaks Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Täna kell 14 peeti Viru Keskuse Rahva Raamatus kontserdi väljakuulutamiseks pressikonverents, kus asjaosalised tutvustasid oma plaane.

Alates tänasest kuni 12. juunini on piletid müügil ainult Rahva Raamatus. Vaid sel nädalal on piletid saadaval Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes hinnaga 12€. Soodushind kehtib vaid püsikliendile, tavahind 15€.

Allikas: Delfi TV