Tarvas tegi turvalise vahe sisse avaveerandil, mis võideti 26:16. Viimsi võitles Rakvere klubi vastu südikalt ning laskis poolajaks vahe ainult ühe punkti võrra suuremaks (51:40). Kolmas veerandaeg jäi viiki 21:21. Külalised panid oma paremuse lõplikult maksma viimasel veerandil, saades lõpuks 101:78 võidu.

Võitjate resultatiivseimana viskas Egert Haller 22 punkti, Devin Lee Harris lisas 19 ja Riley Callahan Hayes 18 silma. Viimsi poolelt vastas Kristjan Evart 20 punktiga. Kaarel Traumanni ja Mihkel Allorgu arvele jäid 15 silma.

Mäng täispikkuses:

ENNE MÄNGU:

Tegemist on veerandfinaalseeria avamänguga, korduskohtumine peetakse kolmapäeval Rakveres.

Viimsi ja Rakvere on ammused rivaalid. Tarvas mängib tänavu teist hooaega meistriliigas, kuhu tõusti 2018/2019 hooaja esiliiga võiduga. Samal Viimsis toimunud finaalturniiril sai kodumeeskond kaela pronksmedalid.

Pealtvaatajatele on Karulaugu saali sissepääs tasuta, kuid publikul on kohustus kanda maske ja jälgida hajutamise põhimõtteid ehk hoida teiste pealtvaatajatega distantsi. Uksed avatakse kell 17.30.