Avaveerandi võitis Cramo 19:16. Cramo tegi korraliku vahe sisse teisel veerandajal, mille lõpuks juhiti 49:31.

Teist poolaega alustas Cramo vaevaliselt, kui esimesed punktid tulid alles viie minuti möödudes. Kalev/TLÜ suutis küll selle ajaga vähendada kaotusseisu üheksa punkti peale, kuid sellest lähemale nad enam ei jõudnud. Cramo juhtis kolmanda veerandaja lõpuks 62:49. Viimane veerand kuulus omakorda taas Cramole ning lõpuks võttis Eesti esiklubi 17-punktilise võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Kregor Hermet 17 punktiga. Rauno Nurger lisas 15, Janari Jõesaar 13 silma. Üleplatsimehena viskas Tallinna Kalev/TLÜ mängumees Emmanuel Wembi 23 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Brandon Raley-Ross (16) ja Karl Johan Lips.

Finaalis koha taganud kalevlaste vastane selgub teisest poolfinaalist, kus omavahel vastamisi Rakvere Tarvas ja Pärnu Sadam. Kohtumine algab kell 19.45.