Avaveerandi võitsid Rapla mängumehed napilt 21:20. Poolajaks kasvatas Rapla eduseisu 47:42 peale. Hea kolmanda veerandi tegi Tarvas, kes viskas 25 punkti kodumeeskonna 14 vastu ning pääses omakorda juhtima 67:61. Viimasel veerandil Tarvas enam Raplal kordagi seisu viigistada ei lasknud ning lõpuks võeti võit numbritega 89:81.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis Thomas Theddus Hamilton Iv 22 punkti ja 10 lauapalliga. Rain Veideman lisas 17, Devin Lee Harris 14 ja Kristo Saage 13 silma. Rapla eest viskas 20 punkti Devaugntah Williams, Indrek Kajupank panustas 18 silmaga.

Rapla särgis tegi täna debüüdi 208 cm pikkune ja 26-aastane Briti keskmängija Chris Tawiah, kelle saabumisest klubi reedel avalikkust teavitas. Tawiahi arvele kanti 12 punkti ja 5 lauapalli.

Rakverele oli see neljandaks võiduks nelja kaotuse kõrvale. Rapla jätkab viie võidu ja kolme kaotusega.