Esimese veerandaja võitis Rapla 23:20 ja teise 43:36. Kolmanda veerandaja alguses tegi TYCO Rapla 9:0 vahespurdi, kasvatades oma edu seisuni 57:38. Seejärel viskas Valga meeskond 11 punkti järjest. Kolmanda veerandaja lõpuks oli mänguseis 63:56 Rapla kasuks.

Viimase veerandaja algul pidi mängust viie veaga lahkuma Valga võistkonna edukaim mees Kristo Saage. Maks&Moorits püsis küll TYCO kannul, ent mängu nad muutust tuua ei suutnud ning Valga kaotas kodusaalis 68:83.

Rapla meeskonna resultatiivsemad mängijad olid Ernestas Ezerskis 24 ja Martin Paasoja 19 punktiga. Kristers Zeidaks tõi 12 ning Andre Pärn 11 silma. Kaotajate poolelt viskas Kristo Saage 18 punkti ning Reinis Strupovics 12.

Turniiriritabelis jätkab Rapla viie võidu ja ühe kaotusega teisel kohal. Valgal on kirjas võit ning kolm kaotust.