Kohtumine, kus hollandlased jäid avapoolajal penaltist 0:1 kaotusseisu, kuid võitsid lõpuks 5:1, tekitas vaheajal ja mängu järel tulpidemaa fännides väga erinevaid emotsioone. Esimese poolaja järel Delfi kaamera ette sattunud Hollandi fännid arvasid, et nendes pole tänavu piisavalt sisu, et väga kaugele jõuda.

"Võib-olla play-off'i esimesse ringi, aga kui seal Brasiiliaga kohtume, on kõik läbi," arvas üks.

45 minutit hiljem olid jutud juba hoopis teised ning A-alagrupi võitja ehk Brasiiliaga kohtumine paistab terendavat hoopis tiitlikaitsjal Hispaanial.

"Meenutagem, et ka eelmisel MM-il kaotasime me avamatši Šveitsile. Olekski hea, kui me Brasiiliaga varem sotid selgeks teeme," ütles Hispaania poolehoidja.

Vaata meeleolukat reportaaži fännialal toimunust videost!