Põhihooajal 10. koha teeninud 2022. aasta meister Golden State Warriors sõitis külla pügala võrra kõrgemal lõpetanud Sacramento Kingsile. Võõrustajad haarasid eduseisu juba avaveerandil, mis võideti 31:22. Teise veerandaja alguses käristas Sacramento eduseisu juba 16-punktiliseks, kuid poolajapausile mindi 54:50 juhtimisel.

Teisel poolajal võttis kodumeeskond siiski oma. Kolmanda veerandaja lõpuks suurendati eduseis 15-punktilseks ning lõpusireeni kõlades teeniti võit numbritega 118:94.

Sacremento eest tegi särava mängu kaksikduubliga flirtinud Keegan Murray, kes viskas 32 punkti ja noppis üheksa lauapalli. De’Aaron Fox toetas teda 24 silmaga. Golden State´i parim oli Stephen Curray 22 punktiga.

Sacramento läheb läänekonverentsi kaheksanda asetuse otsustavas mängus vastamisi New Orleans Pelicansiga, kes tunnistas kodusaalis Los Angeles Lakersi 110:106 paremust. Võitjate ridades säras LeBron James, kes viskas 23 punkti, korjas üheksa lauapalli ja jagas üheksa korvisöötu. Pelicansi parim oli Zion Williamson 41 punkti, 11 lauapalli ja viie resultatiivse sööduga.

Play-off´i seitsmenda asetuse kindlustanud Lakers läheb läänekonverentsi veerandfinaalseerias vastamisi Denver Nuggetsiga. New Orleansi ja Sacamento vahelise mängu võitjat ootab play-off´is vastasseis Oklahoma City Thunderiga.