Kohtumist alustas paremini Halliku KK, kes võitis esimese veerandi 25:19 ja oli poolajapausiks ees 47:39. Maaülikool tõi mängu pöörde kolmanda veerandiga, kus tabati seitse kolmest ja oldi paremad lausa 33:18. Kättevõideldud 72:65 edu Maaülikool 478 pealtvaataja ees enam käest ei andnud. Vastupidi, kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli seis juba 93:75.

Võitjate kasuks tõi Tom Kaldre 23 punkti ja 9 korvisöötu, vennad Joosep ja Jaagup Russak viskasid vastavalt 17 ja 16 punkti. Maaülikool tabas 31 kolmesest 16, millest omakorda 13 just see trio. Halliku KK-d vedas 25 punktiga Patrik Peemot, 12 punkti jäi Vitali Šimanski ja 11 punkti Rinalds Timma arvele.

Maaülikool kohtub finaalis põhiturniiri võitja Kadrina Karud/Terega ja Halliku KK pronksimatšis Tartu Ülikool/Estikoga. Mõlemad kohtumised peetakse 19. aprillil Rakvere spordihallis.