Viimsi ja TalTech/Optibet võtsid neljapäeval mõõtu Forus spordikeskuses. Kohtumist kontrollisid Viimsi noormängijad, kes võitsid esimese poolaja 41:38 ja matši 76:64. Viimsile tõi edu kaitsemäng, sest nad tegid 17 vaheltlõiget ning Alar Varraku hoolealused tabasid mängust viskeid vaid 37%-ga.

Mõlemad meeskonnad jagasid minuteid kümnele mehele, Viimi poolel viskasid parimatena Oliver Suurorg 19 ja Tydus Verhoeven 12 punkti, sealjuures Suurorg tegi lisaks viis vaheltlõiget. TalTechi ridades olid edukam Kasper Suurorg 15-ga, Taavi Jurkatamme arvele jäi 14 silma ja 12 lauda.

Rapla Sadolini spordihoones nägi kaht üsna eriilmelist poolaega. Pikemale puhkepausile läksid Keila Coolbeti mehed 41:36 eduseisus, aga kohtumise võitis lõpuks Rapla Avis Utilitas kindlalt 93:77. Sealjuures Rapla tabas kodusaalis 27-st kolmesest 13 ning 41-st kahesest 23 ehk nende viskeprotsent väljakult oli kokku lausa 53%.

Raplat vedasid leegionärid Eric Hunter ja Volodõmõr Ševtšenko, kelle arvele jäi vastavalt 23 ja 17 punkti. Ameeriklane jagas lisaks kaheksa korvisöötu ja ukrainlane võttis maha üheksa lauda. Keilat vedas Kristen Kasemets, kelle kontosse jäi 21 punkti, seitse lauda ja viis korvisöötu.