NBA põhihooajal viimaseks jääv Pistons suutis esimesel poolajal Bullsi tempos püsida, sest Chicago sats läks puhkama 64:55 eduseisus. Ent teisel poolajal läksid pullid oma teed ning nad võitsid kohtumise 127:105.

Bullsi parimana viskas DeMar DeRozan 39 punkti, Nikola Vučević sai kirja 27 punkti ja 11 lauda. Suures eduseisus pääsesid viimaseks kaheks minutiks väljakule viimsedki pingil istunud mehed, kelle seas oli ka Henri Drell. Kolmandat korda NBA-s platsil saanud eestlase arvele jäi kahe minutiga üks mööda läinud kaugviske, üks lauapall ja üks viga.

Juba varem koha play-in turniiril kindlustanud Bulls kohtub eeloleval kahel ööl Washington Wizardsi ja New York Knicksiga. Kuna idakonverentsis üheksandat kohta hoidval Chicagol pole kahe viimase mänguga võimalik tõusta ega langeda, siis on arvestatav tõenäosus, et neis matšides saavad põhimängijad puhkepäeva ja 23-aastane Drell rohkem minuteid.