Kohtumise avaveerand kulges punktivaeses rütmis, kuid neljandiku lõpus tehtud 8:0 spurdiga suutis Madridi klubi haarata 16:9 juhtohjad. Teine veerandaeg jätkus hispaanlaste taktikepi all. Kui parimal juhul käristati eduseis 10-punktiliseks, siis pikale pausile mindi 35:21 juhtimisel.

Kolmas veerandaeg kuulus Leedu klubile 17:13, millega vähendati kaotusseis vaid kahele punktile. Viimane neljandik kulges pingelises punkt-puntki rütmist, kuid pikema õlekõrre suutis ikkagi tõmmata Hispaania klubi. Mängu viimasel sekundil pääses viskele Gabrieli Deck, kelle kaks punkti tõid Madridi Realile 64:62 võidu.

Madridi resultatiivseimaks tõusis Bosnia leegionär Dzanan Musa, kes viskas 17 punkti ja noppis seitse lauapalli. Mario Hezonja toetas teda 16 punkti ja viie lauapalliga. Žalgirise parimad olid Keenan Evans ja Brady Manek 14 silmaga.

Madridi Real lõpetas Euroliiga põhihooaja 27 võidu ja seitsme kaotusega, mis andis kinda esikoha. Play-off´is minnakse vastamisi, kas Tel Avivi Maccabi, Saski Baskonia, Bologna Virtuse või Anadolu Efesiga, kes selgitavad play-in turniiril seitsmenda ja kaheksanda koha omaniku. Žalgiris lõpetas hooaja 14 võidu ja 20 kaotusega, millega ollakse 14. tabelireal.