Esimene poolaeg lõppes Kalev/Cramo eduseisul 49:43, aga teise poolaja alguses kärises vahe Kalevi spordihalli kogunenud 1003 pealtvaataja silme ees kiirelt kahekohaliseks ja enam põnevaks ei läinudki. Kalev/Cramo resultatiivseimad olid Ben Shungu ja Manny Suarez 20 punktiga, Leemet Böckler tõi 16 punkti. Ventspilsi kasuks viskasid Ronalds Zakis ja Linards Jaunzems 15 punkti.

Delfi tähelepanekud Kalev/Cramo - Ventspilsi mängust:

OTSUSTAV HETK | Kolmanda veerandi algus. Esimesel poolajal eelkõige kaitselaudade eest võitlemisel pehmeks jäänud kalevlased keerasid pikema pausi järel füüsilisust juurde. Eriti andis see märku kaitses, sest mängust ei saanud Ventspils kolmandal perioodil ühtegi korvi, kõik seitse punkti tulid vabavisetest. Kalev/Cramo oli ka ise kolm minutit järjest kuival, aga sellest polnud erilist probleemi. Teist poolaega kuuepunktilises eduseisus alustanud kodutiim juhtis 12 minutit enne matši lõppu juba 20 punktiga (66:46).