Drell sai statistikasse kirja ühe korvisöödu ja ühe pallikaotuse. Viskele ta nii lühikese ajaga ei jõudnud. Koos temaga said sama palju mänguaega Andrew Funk ja Adama Sanogo.

Võõrsil mänginud Bulls kaotas juba avaveerandi 14:31 ega pääsenudki sisuliselt Magicule enam löögiulatusse. Järgmiste veerandaegade skoorid jäid Bullsi poolt vaadatuna 30:25, 28:33 ja 26:24. Kõige väiksem oli Bullsi kaotusseis neljandal veerandajal seisul 90:96, kui DeMar DeRozan oli 6.49 enne lõppu realiseerinud 2 + 1 rünnaku. Sellele vastas Magic aga Paolo Banchero kahese ja Joe Inglesi kolmesega ehk 39 sekundit hiljem oli Bulls juba 90:101 taga.

DeRozan oli Bullsi resultatiivseim 30 punktiga, Javonte Green lisas 15, Ayo Dosunmu ja pingilt sekkunud Andre Drummond 14 punkti koos kümne lauapalliga. Magicu parimana viskas Banchero 24 punkti, Jalen Suggs toetas teda 19, Markelle Fultz 17 ja Franz Wagner 16 punktiga.

Bullsile oli see hooaja 41. kaotus 37 võidu kõrval. Idakonverentsis üheksandat kohta hoidvat Drelli koduklubi ootavad pärast põhiturniiri ehk nelja järgmist mängu play-in’i kohtumised, mille esimeseks vastaseks on Atlanta Hawks. 46 võidu ja 32 kaotusega Magic on idakonverentsis kolmas.