Seitsmendalt kohalt startinud Aronile sai saatuslikuks vihmarehvide allakruvimine. Võistluse keskel tuli märgade olude tõttu rajale turvaauto ja Aron oli üks nendest, kes otsustas vihmarehvide kasuks. Pärast turvaauto lahkumist hakkaski ta positsiooni parandama, tõustes viis ringi enne lõppu kuuendaks.

Seejärel rada kuivas ja eelise said sõitjad, kes boksipeatust ei teinud ja jäid truuks slikkidele. Aron hakkas kohti kaotama ja langes lõpuks napilt esikümnest välja.

Sprindisõidu võitis Franco Colapinto (MP Motorsport), kes edestas 3,7 sekundiga Gabriel Bortoletot (Trident). Kolmas oli Christian Mansell (Campos, +5,8).

Punktitabelit juhib 120 punktiga Gabriel Bortoleto (Trident), Aron on 65 punktiga seitsmes. Eelmisel nädalal Austrias toiminud etapi sprindisõidu suutis Aron võita, põhisõidus jäi ta purunenud esitiiva tõttu viimaste sekka.

Suurbritannia etapi põhisõit algab pühapäeval Eesti aja järgi kell 10.20. Aron läheb kvalifikatsiooni tulemuste põhjal rajale viiendalt stardikohalt.