„Lohede koda“ / House of the Dragon

Augusti lõpus jõudis Telia TV HBO keskkonda suurejoonelise fantaasiasarja „Lohede koda“ esimene episood. Veri, tuli ja võimuiha lohedest pakatava taevalaotuse all.

Võimule pürgiv Daemon Targaryen kurikuulsal raudtroonil. Uus fantaasiasari „Lohede koda“ ainult Telia TV-s.

Uue seriaali tegevus toimub paarsada aastat enne „Troonide mängu“ sündmusi. Sarja valmimises lõi kaasa George R. R. Martin isiklikult, kelle raamatusarjal „Jää ja tule laul“ see põhinebki. IMDb uskumatu punktiskoor 8,8 on selle tulemus.

Ükski teine HBO sari ei ole esimesel päeval nii suurt publikut ligi meelitanud. „Lohede koda“ leidis palju kajastust ka sotsiaalmeedias: esilinastuse päeval oli see 14 tundi järjest Twitteris enim kirjutatud teema. Edust tõugatuna on kindel, et sarjale tuleb ka teine hooaeg.

Sarja keskmes on „Troonide mängust“ tuttava Daenerys Targaryeni esivanemad. Kuningas Viserys Targaryeni valitsemisaega Westeroses ähvardab kodusõda, kui tema vend Daemon tahab raudtroonile tõusta. Teiseks võimalikuks troonipärijaks on Viseryse tütar Rhaenyra. Algabki kodusõda, mis nende dünastia peaaegu lõhki kisub.

Eestis näeb sarja ainult Telia TV-s.

„Teenijanna lugu“, 5. hooaeg / The Handmaid’s Tale Season 5

Võitlus naiste õiguste eest jätkub „Teenijanna loo“ viiendas ja kõlakate järgi viimases hooajas. IMDb-s on sarjale omistatud korralik punktiskoor (8,4) ning sari on võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas parima draamasarja ja parima naispeaosatäitja (Elisabeth Moss) Emmy ja Kuldgloobuse.

Offred nagu ka kõik teised teenijannad on oma komandöri vara. Düstoopiline seriaal on eetris alates 15.09 ainult Telia TV Inspira kanalil.

Margaret Atwoodi auhinnatud menuromaanil põhinev draamasari jutustab elust düstoopilises Gileadis, endise USA territooriumil tekkinud totalitaarses ühiskonnas. Keskkonnakatastroofide ja kahaneva sündimusega võitlevat Gileadi valitseb fundamentalistlik režiim, kus naisi koheldakse riigi omandina. Offred, üks vähestest viljakatest naistest, kuulub nende hulka, keda sunnitakse seksuaalsesse orjandusse viimases meeleheitlikus katses täita laastatud maa taas lastega.

Hirmutav ühiskond, kus üks vale sõna võib tuua surma, on eetris alates 15.09 kell 20.00 ainult Telia TV Inspira kanalil.

Vaata Telia TV Standardi paketti kolm kuud tasuta. Parim valik sisu (mugavalt ühes kohas).

Nendel Telia TV klientidel, kes kasutavad paketti Standard või Family, sisaldub HBO sarjade keskkond juba TV-paketis. Sarja nägemiseks tuleb Telia TV menüüs liikuda valikusse „Äpid“ ja sealt edasi HBO keskkonda. Minipaketi kasutajad saavad HBO keskkonna mugavalt juurde tellida kas otse TV ekraanilt või Telia iseteenindusest.

Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad. See on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat.

Jaga
Kommentaarid