Kandidaat nr. 188 on Helle-Monika Helme. Ta on EKRE (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond) esinumber Läänemaal ja saartel ning tema abikaasa Mart Helme on esinumber Pärnumaal. Helle-Moonika Helmest ei ole veel nii palju kuulda olnud kui ehk tema abikaasast. Oma sõnavõtus "Vabale mikrofonile" väljendub Helle-Moonika selgelt ja jõuliselt.

"Ka meist rikkamad riigid peavad mõtlema, kuidas edasi. Me ei saa lubada endale, et oleme sabassörkijad, ootajad. Me ei saa oodata, et kõik asjad lahendavad meile iseenesest ja meile soodsalt.

"Me ei saa käia vana rada mööda ja lebaskleda täissöönult riigikogu toolidel. Liiga palju on otsuseid edasi lükatud!" Vaata videost, keda Helme soovitab valida valimiste "supermarketist"!

Vaata videost!
Delfi TV toob teieni valimiste eel rubriigi "Vaba mikrofon", kus riigikogu valimistel kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti jooksul, mis just neile on oluline; mis on neil hingel, mida nad muuta
või saavutada tahavad, miks me just nende poolt peaks valima. Küsimusi ette ei antud, inimesed said rääkida just seda, mida tahtsid!

"Vaba mikrofoni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!

Allikas: Delfi TV