Naine, kes kannab igas olukorras kleiti, on vastupandamatu. Külastasime kleidibrändi Iris Janvier moemaja ja küsisime, millised kleidid võiksid iga naise garderoobis leiduda. Vihjeks – need on kvaliteetsed ja püüavad rohkesti imetlevaid pilke ja kompimente!

Merje Kruus Iris Janvieri moemajast ütles, et igal naisel võiks garderoobis leiduda vähemalt üks kleit, mis sobiks kandmiseks väga pidulikul üritusel – näiteks pulmas, ooperis või mõnel punase vaiba üritusel. Kindlasti soovitab ta soetada ka üks efektne kokteilikleit, mida saab kanda nii meeleolukal kokteiliõhtul sõbrannadega kui õhtul restoranis. Veel võiks olla igal naisel garderoobis nn päeva päästja – kleit, millega sobib minna sisuliselt kõikjale – kontorist teatrini, ja tunda end tõeliselt vastupandamatult kogu päeva vältel.

Mood on lõbutsemiseks, ja sel põhjusel võiks su garderoobis olla ka üks lõbus ja mänguline kleit, mida saad kanda nii nädalavahetusel kui ka pidulikul hetkel – soovitavalt võiks sel olla põnev läige ja põnev mustrilahendus. Ja muidugi – kuna paljud naised veedavad pikki päevi kontoris, ei saa üle ega ümber kvaliteetsest töökleidist, milles end terve päev asjalikult ja kaunilt tunda.

Allikas: Delfi TV