Lõpuks ometi – kevad on käes ja aeg vahetada talvine garderoob kergema, kevadsuvise vastu. Mis muutuvad praegusel hooajal eriti aktuaalseks? Muidugi kleidid – klassikalised igapäevaseks töölkäimiseks, veidi vallatud õhtuseks ajaks ja pidulikud eriti olulisteks sündmusteks.

Selleks, et alati ja igas olukorras hea välja näha, piisab tegelikult ka vaid mõnest targalt valitud kleidist – käisime läbi Tommy Hilfigeri Viru keskuse kauplusest ja valisime välja mõned kleidid, mida saab kevadel ja suvel kanda väga erinevates olukordades.

Tommy Hilfigeri naistekollektsioonis sisalduvad kõik selle hooaja peamised moetrendid. Kleitidel mitmeid sportlikke detaile, mis lubavad kleite lihtsalt vastavalt olukorrale ümber stiliseerida. Peale sportlikkuse on märksõnaks kindlasti ka naiselikkus, mis ka kõikides meie tänastes komplektides väljendub. Tommy Hilfigeri trendides domineerivad veel mereteemalised detailid, julged mustrtid ja värvid ning muidugi boheemlaslik stiil, mis on sel hooajal moelavadel eriti kuum teema.

Et stiilse välimuse võti peitub õiges stilistikas, siis näitab stilist Maarja Siim sulle, kuidas erinevate aksessuaaridega, mida samuti Tommy Hilfigeri tootevalikus laias valikus leidub, kleite võimalikult erinevalt kanda. Need komplektid sobivad paljudesse kontoritesse ja muidugi ka kevade-suve nautimiseks vabal ajal.

Vaata edasi saatest!

Saatejuht-stilist: Maarja Siim
Kõik rõivad ja aksessuaarid: Tommy Hilfiger
Modell: Kätlin Hallik (E.M.A. Model Management)
Jumestus, soengud: Marre Naissoo
Video: Sander Allikmäe
Fotograaf: Tiit Blaat
Toimetaja: Mari-Liis Helvik

Vaata ka fotosid võtteplatsilt:

Allikas: Delfi TV