Viienda staarisaate võitjana 6. hooaja presentatsioonile juba ammugi mitte stiilselt hilinenud Rasmus Rändvee jutustas Publikule huvitava loo oma viibimise põhjusest. Lisaks kergitas ta saladuskatet seniselt tegevuselt ja tulevikuplaanidelt.

"Ma ilmselgelt valisin teistusguse tee kui teised ja tegin julgema valiku ja läksin edasi bändiga. Tegime prognoosid esimesele albumile ja ületasime need, seega meie esimene periood ehk esimene plaat läks edukalt. Nüüd tegeleme teise plaadiga. Eks seda näeb, kuidas läheb, kuna see hakkab meid defineerima tulevikus. Ma ei tunne häbi, pigem uhkust ja eks lähitulevik näitab...Ott läks pragusel ajal juba Eurovisoonile ja Birigit hakkaks varsti minema, seega tuleb hakata varsti sama suuri tegusid tegema," nentis ta. 

Millega Rasmus vahepeal tegelenud on? Kas ta tunneb, et ta on võrreldes teiste superstaaridega edukalt orbiidile lennanud? Kuidas õppis Rasmus nii hästi oma interbjuusoid sõnastama? Mida peab ta staarisaate formaadi võluks ja valuks? Mida peab ta edu pandiks? Millise suurepärase komplimendi tegi Kaidi Klein Rasmusele? Miks jäi Rasmus presentatsioonile hiljaks?

Allikas: Delfi TV