Reede õhtul lasti Lasnamäel Raadiku tänaval asuvas kortermajas õhkrelvast 47-aastast meest, kes toimetati haiglasse. Tema seisund ei ole eluohtlik. Samas peeti sündmuspaigal kinni politsei tööd seganud ja relvataolise esemega ähvardanud 25-aastane mees.

Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja ütles Delfile, et politsei sai teate õhkrelvast tulistamisest reede õhtul kell 22.45.

"Kannatanu viidi haiglasse. Kuna laskmine toimus õhkrelvast, siis ei ole tema vigastused eluohtlikud. Samal ajal pidas politsei sündmuskohal kinni teise mehe, kes tuli seal toimetanud korravalvurite tööd segama ja ähvardas relvataolise esemega, mis osutus mängurelvaks" kirjeldas pressiesindaja.

Tema sõnul ei ole hetkel alust arvata, et tulistaja ning kinni peetud ähvardaja oleksid samad isikud. Nii laskja isiku kui ka kogu sündmuste asjaolude selgitamine jätkub.

Tegemist pole esimese sel nädalal toimunud tulistamisjuhtumiga, millega politsei on sunnitud tegelema. Kolmapäeva õhtul Lasnamäel tulistas teetööline kuus lasku möödakäija pihta, kellega tal oli tekkinud konflikt. Mees on vahistatud ja teda kahtlustatakse tapmiskatses.

Allikas: www.DELFI.ee