Iga suve jääb aastaid hiljem saatma see üks ja ainus laul, mis terve suve muudkui raadiost ja kassetimängijast kõlanud on. Meenutame, mis olid need hitid, mis saatsid meid eelmise kümnendi suvedel ning vallutasid maailma suurimaid muusikaedetabeleid. Mitme sõnad sul veel peas on?

10. NSYNC "It’s Gonna Be Me"

Millenniumi vahetumisele järgnenud suvel oli parima suvehiti tiitlile eriti korralik rebimine. Sellest laulust sai NSYNCi esimene Top-100 hitt nende edutee alguses ja seega väärivad kindlasti eelmise kümnendi ühe suurima suvehiti tiitlit.

9. "Lady Marmalade"

Sellele 1970ndatest pärit hitile andsid uue ilme teiste seas nii Christina Aguilera kui ka Pink ning plahvatas edetabelites pommina. Tänu ülistiilses filmis "Moulin Rouge" figureerimisele hakkas laul filmist eraldi täiesti oma elu elama näiteks kostüümipidudel.

8. Nelly "Hot In Herre"

Sellele nostalgialaksule annavad täielikud hitiõigused veidi lihtsad ja piire kompavad sõnad. Nellyl oli 2002. aastal ka teine tabeleid vallutav hitt nimega "Dilemma". Seega ei kuulunud mehele mitte ainult suvi, vaid pigem terve aasta!

Allikas: Delfi TV