Baskonia võitis avaveerandi 35:27 ja poolajaks juhiti 54:48. Kolmandal veerandajal kasvas Baskonia edu korraks isegi 11-punktiliseks, kuid viimasel neljandikul tegi Unicaja 9:0 vahespurdi ning teenis 95:91 võidu.

Raieste viibis väljakul 13 minutit, mille jooksul viskas kuus punkti (kolmesed 2/3) ja noppis kaks lauapalli. Kotsari arvele jäi kaheksa minutiga kaks lauapalli ja üks korvisööt. Baskonia resultatiivseim oli Matt Costello 24 silmaga, Unicaja kasuks tõi Tyson Carter 19 punkti.

Viie kaotuse kõrvale 25 võidu teeninud Unicaja jagab liigatabelis Madridi Realiga esikohta. Baskonia (16-14) on üheksandal positsioonil.

Pühapäeval oli võistlustules ka Kristian Kullamäe tööandja Bilbao, kes tunnistas kodus Obradoiro 75:72 paremust. Algviisikusse kuulunud Kullamäe kogus sedapuhku 15 minutiga kaks punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/4).