Kuigi Oldenburg kaotas kodusaalis avaveerandaja 12:19, siis pikemale pausile mindi vastu juba võõrustajate 37:33 juhtimisel. Enne viimast veerandaega kasvatas Oldenburg eduseisu 14-punktiliseks ja lõpuks teeniti veenev 87:66 võit.

Algviisikusse kuulunud Konontšuk viibis väljakul 28 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kolmesed 1/5, kahesed 2/3, vabavisked 4/4), noppis 12 lauapalli ja jagas viis korvisöötu. Eestlase efektiivsusnäitaja oli koguni 24 ja +/- näitaja 20.

Mõlemas arvestuses jäi ta alla vaid tiimikaaslasele Geno Crandallile, kes kogus 23 punkti, kuus lauapalli ja kuus korvisöötu. Kaotajate parim oli Jilson Bango 18 silmaga.

Kohtumise tipphetked:

Liigatabelis kerkis Oldenburg 15 võidu ja 14 kaotusega üheksandaks, mis viiks play-in’i. Braunschweig (12-17) on 18 meeskonna konkurentsis 12. positsioonil.