Kandidaat nr. 912 on Tanel Talve, kes kandideerib sotsiaaldemokraatide ridades Jõgeva- ja Tartumaal. Mine tea, ehk just tänu tema ootamatult suurele häälteedule mullustel valimistel kiirustasid tänavu paljud ajakirjanikud parteisse? "Vaba mikrofoni" ei kasuta elukogenud telemees sugugi valimislubaduste esitamiseks. Ei, ei! Tema juba teab, et kui tahta inimeste tähelepanu, siis tuleb jutustada mõni hingeminev lugu.

"Laulja Marek Sadam rääkis mulle selle loo. Olime maakohas kontserdil ning kutsusime lavale ühe väikese poisi. Ütlesime talle, et kutsugu ka oma ema lavale. Poiss siis vastanud, et ema on Soomes tööl. Seepeale öelnud Marek Sadam, et noh, sellest pole midagi, kutsume siis su isa lavale! Kuid poiss vastas, et ka tema on Soomes tööl..." Kuidas see lugu edasi läheb? Vaata videost!

Delfi TV toob teieni valimiste eel rubriigi "Vaba mikrofon", kus  riigikogu valimistel kandideerijad said tulla ja rääkida kolme minuti  jooksul, mis just neile on oluline; mis on neil hingel, mida nad muuta
või saavutada tahavad, miks me just nende poolt peaks valima. Küsimusi
ette ei antud, inimesed said rääkida just seda, mida tahtsid! 

"Vaba Mikrofni" videoid avaldatakse alates jaanuari viimasest nädalast kuni valimisteni! Kõiki videoid saad vaadata Delfi TV-st!

Allikas: Delfi TV